Суспільство

Офіційно: медвиш у Кропивницькому продовжить роботу

 Автор: Ірина Маслюкова. 3756

Медуніверситет у Кропивницькому продовжить роботу в 2021/2022 навчальних роках. Вступникам запропонують 156 державних місць.

med

Вчора, 15 липня, відбулась чергова нарада в МОЗ з представниками університету, представниками Кіровоградської та Донецької областей.

- По Краматорську вони визнали, що клінічної бази у них немає. Наразі Кропивницький найкращий варіант, - каже Сергій Шульга, голова Кіровоградської облради.

Петро Кондратенко, якого поновили на посаді ректора, вважає що зараз робота медвишу в Кропивницькому як філії є оптимальним варіантом, але в майбутньому може вирости і до окремого вишу.

Вважає, спроба закрити університет в місті - прояв недержавницької позиції.

Наразі працюватимуть над тим, щоб заключити нові меморандуми з медзакладами, аби інтерни були впевнені, що мають де проходити практику.

Нагадаємо, 12 травня Вчена рада Донецького національного медичного університету ухвалила рішення про закриття філії в Кропивницькому. Офіційна причина — «неможливість виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, аби уникнути порушень законодавства». Рішення ухвалили без попереднього обговорення з колективом викладачів та студентів.

Вже 23 червня поновлений ректор Донецького медичного університету Петро Кондратенко призупинив дію наказів про закриття філії вишу у Кропивницькому.

 

Поширюйте

Коментуйте