Суспільство

У Кропивницькому працюють над концепцією «розумного міста»

. 1469

У Кропивницькому влада розпочала роботу над концепцією Smart City. 

SmartCity

Про це розповіла 15 липня керуюча справами Кропивницького міськвиконкому Світлана Балакірєва під час обговорення "Смарт Сіті у Кропивницькому. Як зробити наше місто розумним?", повідомляє Асоціація Політичних Наук.

Участь у заході також взяли депутати та чиновники Кропивницької міськради, громадські активісти та експертне середовище з Ізраїлю та Києва. Вони детально розповіли про міжнародний та національний досвід реалізації концепції розумного міста.

«Ми були приємно здивовані, дізнавшись про створення робочих груп з напрацювання Стратегії міста, зокрема і робочої групи з цифровізації, адже це те, що передбачено у нашій «Дорожній карті реформ» Кропивницького, це те, що ми разом домовились робити ще у жовтні 2020 року, під час підписання спільного меморандуму. Тому ми з радістю включились у цю роботу і вирішили допомогти місту», – каже Дмитро Сінченко, голова Асоціації Політичних Наук та співголова коаліції «Рада Експертів».

За словами Майка Гірела, головна мета концепції «розумного міста» – підвищити ефективність управління міською інфраструктурою та зробити якісний сервіс для його мешканців. Щоб цього досягнути, необхідно створити якісний фундамент – CRM систему, яка забезпечуватиме керівництво міста аналітикою та допомагатиме приймати обґрунтовані рішення на основі даних.

Активісти коаліції «Рада Експертів» планують розробити свій варіант концепції Smart City, і запропонувати взяти його за основу на майбутньому засіданні робочої групи.

***

Концепція «Смарт Сіті» – це розвинена міська територія, яка генерує сталий економічний розвиток і високу якість життя, значно покращуючи життєдіяльність таких сфер, як економіка, мобільність, навколишнє середовище, люди і уряд. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама