Суспільство

З понеділка планують відновити роботу трьох шахт Кіровоградщини

. 1158

Шахтарі-уранщики ДП «Схід ГЗК» призупинили акцію протесту. Рух транспорту поблизу селища Смоліне відновили.

shahta

Нагадаємо, 5 діб тривала акція протесту гірників - уранщиків ДП «Схід ГЗК» з перекриттям трас. Гірники відмовились спускатися в шахту через зарплатні борги.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, з понеділка 19 липня люди мають вийти на роботу, але попереджають про свою готовність повернутися до акцій протесту у разі, якщо не буде досягнуто консенсусу між адміністрацією ДП та представниками трудових колективів.

На 20 липня заплановані загальні збори на яких має бути укладений меморандум між адміністрацією ДП та працівниками.

Колективи урановидобувних шахт «Смолінська», «Новокостянтинівська» та «Інгульська» сформулювали попередні вимоги:

  1.  Корегування виробничих планів за липень місяць, згідно фактично відпрацьованого часу.
  2.  Виплата заробітної плати, за червень місяць, у повному обсязі до 23.07 включно та надалі дотримання термінів виплат заробітних плат і відпускних згідно з колективним договором та чинного законодавства України.
  3.  Непереслідування працівників, які брали активну участь в акціях протесту на ДП СхідГЗК на підтримку своїх вимог з 12.07.2021 по 16.07.2021 (не притягувати до будь-яких видів юридичної відповідальності).
  4.  Дні, в які працівники не приступали до виконання своїх обов'язків під час проведення акції, оплатити згідно тарифів (окладів), або надати повноваження для прийняття рішення спільно з адміністрацією СхідГЗК представникам шахт, висунутих для складання меморандуму (по три представники від шахти).

Проте перелічені вимоги не є остаточними та будуть обговорюватись, погоджуватись під час спільної наради представниками профспілок та адміністрацією наступного тижня.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама