Суспільство

Вийшла друком нова книга кропивницького письменника Олега Бондаря

. 1146

Книга "Відірваний аркуш" сьогодні вийшла з друку у видавництві “Ліра-К”.

– Вже завтра маю отримати авторські примірники, – повідомив на своїй фейсбук-сторінці письменник Олег Бондар. 

220227232 4282424695177012 3954425701945675416 n

"...Новий порив вітру, дужчий від попереднього, окропив вологим пилом, крижаними пальцями скуйовдив волосся. Юля відчула, як Ігор здригнувся. Його погляд ковзав повз неї, очі заклякли, пальці на спині стиснулися спазмом, враз втративши ніжність, з якою мить тому пестили її тіло.

– Що там таке? Що трапилося?

Різко сіпнулася, ледь вирвалася з обіймів, котрі вже такими не були, а скоріш нагадували лещата, обернулася...

Згорблена стара злісно пронизувала поглядом, загрозливо розмахуючи тонким кістлявим пальцем. А під її ногами неприродньо яскравою в переважаючій сірості плямою вирізнялася кривава відмітина.

Блискавка сяйним спалахом розітнула небо, до райдужних кружал засліпила очі. Гримнуло зовсім близько, аж земля здригнулася, а вуха буцімто ватою заткнуло. Небеса відкрилися і звільнена волога потоком ринулася на землю.

Химерна тінь умить щезла, гулькнула в небуття, мовби й не було, а розлите вино безслідно розчинилося в брудній темряві набіглої калюжі. Однак тривога нікуди не ділася, гострою скалкою вп’ялася в душу й відчутно щеміла, навіваючи неспокій, що його радше було назвати страхом", – опублікував письменник уривок з книги. 

***

Олег Бондар – український прозаїк, автор понад десятка книг, серед яких роман “Марево” (2017 рік), написаний у співавторстві з журналісткою Світланою Томашевською. За версією видання "Друг читача" ця книга ввійшла до топ українських трилерів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама