Суспільство

10 днів на свіжому повітрі: на Кіровоградщині відбувся наметовий табір для добровольців (ФОТО)

. 2298

У селі Новоандріївка Новгородківського району відбувся військово-патріотичний табір «Юний доброволець», який об'єднав молодь старшого шкільного віку та досвідчених інструкторів.

tab1

Кіровоградський обласний загін «УДА»(Українська Добровольча Армія) за підтримки Кіровоградської облдержадміністрації зібрали на таборівку близько 50 старшокласників з різних куточків області. «Юний доброволець» - це 10 днів насиченої пізнавальної теоретичної та практичної діяльності для півсотні дітей: це фізичні вправності, нічні чергування, основи самозахисту, альпінізму, веслування, орієнтування на місцевості, фортифікації, зброї(її види та догляд за нею), тактики ведення бою, парамедицина, нічні «тривоги» і тернова гра, стрільби з бойової зброї на справжньому полігоні.

tab4

Щоб зробити програму насиченою та цікавою, організатори запросили досвідчених та компетентних інструкторів.

- Більшість із учасників вперше сіли в байдарку та навчилися веслувати, адже завдання мало умовну назву: форсування річки на протилежний берег. Діти залишилися не просто задоволеними, а в захваті . Радий, що змогли урізноманітнити програму корисними знаннями, емоціями та навичками, - сказав Євген Савранський, інструктор ініціативи «Kroprivertour».

tab6

Робити програму цікавою допомагали: Леонід Пасько, радіолюбитель зі Світловодська з великим пластовим досвідом, який навчав картографії та орієнтуванню, роботі з радіостанціями, Микола Бердник допоміг здобути навички долання висоти, використовуючи канатну підтримку, Олена Бойко – лікарка, яка частину своєї відпустки продовжила виконувати свою роботу на таборі, Віктор Шарий – інструктор з бойовим досвідом, Євген Савранський – інструктор з веслування, який навчив дітей ходити на байдарках.

tab2

А також: організація «Січ», яка взяла на себе програму двох таборових днів, стрілковий клуб «Arms Club», ініціатива «Kroprivertour» Управління патрульної поліції області, Дмитро Мірошник, Олександр Горбунов, історики Сергій Гейко та Юрій Митрофаненко, та багато інших.

tab10

- Найцікавіше на таких таборах-вишколах спостерігати, як при злагодженому коучингу діти розкриваються і розвиваються, - говорить комендант табору Ігор Козуб. - Це вже не колючі підлітки: «все знаю-вмію-розумію», а в першу чергу - допитливі особистості, які можуть підстрахувати, підтримати, злагоджено працювати в групі.

tab7

Поширюйте

Коментуйте


Реклама