Суспільство

Фронт-офіси та зелені кімнати: поліція Кіровоградщини анонсувала нові проєкти

 Автор: Валерія Жовтун. 2187

В області втілюватимуть проєкти, як наближатимуть роботу поліцейських до передових європейських стандартів, – «Фронт-офіс» та «Зелена кімната».

149311283 2792676617653801 6689454649196966152 n

Фото Нацполіції України

Про це сьогодні розповів керівник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков, повідомляє пресслужба відомства. 

«Проєкт  «Фронт-офіс» – сервісна модель надання поліцейських послуг. На території області розпочали його реалізацію, тривають процеси технічної реконструкції у підрозділах, – каже Роман Козьяков. – Найближчим часом, фронт-офіс запрацює на території Кропивницького районного управління поліції, наступним планується відкриття такого офісу у місті Олександрії та інших підрозділах».

Принцип роботи проєкту полягає у тому, що на перших поверхах адмінбудівель поліції будуть створені робочі місця поліцейських. Їх завдання – максимальне прискорення комунікації з громадянами, швидке та якісне надання допомоги з питань, які їх цікавлять, відкритість і прозорість діяльності правоохоронців.

Також в області запроваджується новий проєкт – так звана «Зелена кімната», направлена на захист прав дітей. Принцип її роботи полягає в облаштуванні приміщення, де поліцейські зможуть спілкуватися з неповнолітніми, постраждалими від насильства в умовах, які відволікатимуть від неприємних спогадів та мінімально травмуватимуть їхню психіку.

Це кімнати з непрозорим склом, де дитина зможе спілкуватися з психологами, правоохоронцями у процесі слідчих дій, не зазнаючи незручностей через увагу сторонніх їй людей у процесі документування тих чи інших правопорушень.

12434 01

 Приклад "зеленої кімнати" у Києві. Фото "Хмарочос"

Поширюйте

Коментуйте