Суспільство

Кропивницьке «Міськсвітло» не змогло знайти постачальника електроенергії на другу половину року

 Автор: Валерія Жовтун. 1724

Торги на придбання електроенергії очікуваною вартістю 5,2 млн грн, оголошені КП «Міськсвітло» Кропивницької міської ради, так і не відбулись. Про це повідомляє «Гречка» з посиланням на сторінку закупівлі в системі Prozorro

postach elektruku

Причина – відсутність достатньої кількості учасники, які б зголосились поставити для комунальників 1,44 мільйона кіловат-годин енергії у період з 1 серпня до 31 грудня поточного року. 

У своїй тендерній документації «Міськсвітло» зазначили, що потенційні учасники мали включити до вартості пропозиції окрім власне ціни електроенергії ще й послуги з передачі та розподілу цієї енергії. При цьому оператором системи розподілу, до якого відносяться об'єкти замовника є ПрАТ «Кіровоградобленерго», тарифи якого власне й мала враховувати фірма-учасник торгів.

У підсумку, не зважаючи на доволі значний обсяг замовлення, на тендер прийшов лише один учасник – ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія», яка запропонувала поставляти електроенергію за цілком ринковим тарифом – 2,9 грн за кВт/год.

ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» створена у травні 2018 року. Засновником наразі вказано столичну ТОВ «Енергопоставка» Нелі Костенко, яка має відношення до групи-компанії ВС Енерджі Інтернейшнл до якої також входить і вже згадане ПрАТ «Кіровоградобленерго». Керівник – Олег Валентий, якому також належить селянсько-фермерське господарство «Валентого Олега Миколайовича», зареєстроване у Високих Байраках. 

Наразі «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» є найбільшим постачальником електроенергії в області. За 2020-21 рік фірма отримала 1365 замовлень на понад 762 млн грн.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів_енергетика

 

Поширюйте

Коментуйте