Суспільство

Затор на виїзді зі Кропивницького утворився через ремонт дороги

. 2501

Вранці 27 липня утворився затор на залізничному переїзді при виїзді зі Кропивницького на дорозі М-30 Стрий – Ізварине (колишня М-12).

Depositphotos 76062889 l 2015

Прокоментувала ситуацію Жанна Петрович, перша заступниця начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Ремонт ділянки дороги М-12 км 698+480 – км 703+408 йде за графіком і зараз відбувається влаштування верхнього шару покриття – щебенево-мастикового асфальтобетону. Оскільки через даний відрізок скеровано об’їзд транспорту на період ремонту шляхопроводу, що сполучає Кропивницький та Нове (км 708+186), виникли затори.

За попередніми розрахунками, закриття споруди було заплановане на травень і до серпня проїзд через шляхопроводу мав би відновитися. Та через затримку з отриманням дозвільних документів виникла накладка і фактично ремонтні роботи на км 708+186 розпочалися лише минулого тижня, – йдеться в повідомленні.

Процес влаштування асфальтобетону розпочали сьогодні «До кінця дня скупчення дорожньої техніки на переїзді не буде, а відтак, не буде і заторів транспорту».

На питання: чому не працювали вночі? Відповіла:

Робота вночі оплачується у подвійному тарифі, що не передбачено у кошторисній документації. Крім того, це додаткові ризики для безпеки робітників. Також зазначу, що проведення ремонтних робіт вночі рекомендовано у межах населених пунктів, а не поза ними.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама