Суспільство

Енергопостачальна компанія через суд вибиває борги з кропивницьких лікарень

. 4215

Господарський суд Кіровоградської області видав судовий наказ про стягнення 108 тисяч гривень з міської лікарні №2 ім. Святої Анни міськради Кропивницького. Про це йдеться в ухвалі суду від 19 липня.

borg

Згідно з нею, борг стягувало ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» з комунального закладу «Медико-санітарна частина».

Сума - 108,63 тисяч гривень, з яких 96,75 тисяч борг за електричну енергію, 3% річних в сумі 3,32 тисячі гривень та 8,66 тисяч інфляційних втрат за договором від 2019 року про закупівлю електричної енергії.
Оскільки в рамках реорганізації медсанчастини, її було приєднано до міської лікарні, остання стала правонаступником у спорі, відповідно й у виплатах.

Також Господарський суд ухвалив стягнути 10,94 тисяч гривень, з яких: 9,89 тисяч борг за електричну енергію, 3 % річних в сумі 295,21 грн та ще 751,97 грн інфляційних втрат за договором від 2020 року про постачання електричної енергії міській Стоматполіклініці №2.

Згідно з ухвалою суду від 22 липня, правонаступником медзакладу, відповідно й боржником, визнано комунальне підприємство «Територіальне стоматологічне об’єднання міськради Кропивницького».
У системі ProZorro опубліковане повідомлення про проведення у лютому 2020 року переговорної процедури про купівлю електроенергії за згаданим договором. А от 21 липня вже поточного року Східний офіс Держаудитслужби видав наказ про початок моніторингу закупівлі. Аудитори просять пояснити чому проводилась переговорна процедура, а також з яких підстав наразі не опубліковано звіт про виконання договору, адже дія його спливла ще в грудні 2020 року.

Додамо, що Медико-санітарна частина № 19 (колишня «рудівська лікарня»), що по вул. Салганні Піски, 19 на Кущівці, була передана місту шляхом реорганізації відомчих закладів. Минулого року об’єднання стаціонару № 2 Центральної міської лікарні та МСЧ № 19 здійснили з метою економії витрат на утримання закладів, покращення умов надання медичних послуг пацієнтам.

Анастасія Зубова

#досвід_регіонів_енергетика

Поширюйте

Коментуйте


Реклама