Суспільство

«Доба спокою»: персональна виставка китайського художника у Кропивницькому (ФОТО)

. 1624

Відучора, 30 липня, відвідувачі Музею мистецтв мають змогу відвідати виставку робіт китайського художника Лю Хаотяня «Доба супокою» у Кропивницькому .

lu1

Лю Хаотянь працює у напрямку створення робіт станкового образного олійного живопису та проводить наукову роботу у сфері реставрації олійних живописних полотен. Полотна написані в реалістичному стилі. Більшість з них були створені в так звану «добу супокою» під час карантину. На більшості картин зображені натюрморти, а на кількох портрети.

lu2

Під час відкриття виставки Лю Хаотянь передав до фондів Музею мистецтв дві живописні роботи з архітектурними спорудами: «Церква» і «Теплий холод», які стануть складовою фондової збірки музею.

lu03

Лю Хаотянь народився у місті Тайюані у провінції Шансі. Навчався у Китайській академії мистецтв, Пекінській академії живопису та у Львівській національній академії мистецтв. Крім цього подорожував країнами світу з метою навчальних поїздок. Шлях його проходив через Францію, Німеччину, Україну, Італію, Польщу, Південну Корею, Австрію, Бельгію, Швейцарію, Угорщину та інші країни. У період 2018-2021 року митець брав участь у великій кількості різноманітних виставок та конкурсів.

lu3

Музей знаходиться на вулиці Велика Перспективна, 60.

lu6lu7

Войченко Марія, науковий співробітник музею

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама