Суспільство

Заборгував один - мерзнуть всі: у Кропивницькому відключатимуть від тепла через борги?

 Автор: Ірина Маслюкова. 2329

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович попередив про можливе відключення тепла у багатоповерхівках з централізованим опаленням, через борги жителів.

holodno

Про це він повідомив під час апаратної наради, сьогодні, 2 серпня.

За його словами при великих заборгованостях окремих споживачів – можуть виключити тепло в будинку.

Розумію, що в багатьох родинах ледве виходить звести кінці з кінцями. Але ми знаємо сотні випадків по кожному ЖЕО, де маєтні люди здають в оренду квартири і не розраховуються за спожиту теплову та електричну електроенергію. З електроенергією простіше прийшли, обрізали електропостачання. У теплоенергетиці це складніше. Тому я не виключаю, що будуть мати місце при великих заборгованостях окремих споживачів методи колективного впливу. Не буде подаватися теплова енергія на будинок, поки не розрахуються. Це колективна відповідальність, – додав Андрій Райкович.

Керівнику комунального підприємства «Теплоенергетик» доручив налагодити роз’яснювальну роботу, працювати з боржниками.  

Але якщо окремі споживачі не розрахуються у відповідних критичних об’ємах, а ви повинні встановити цей маркер, – звернувся до керівника «Теплоенергетика» Андрій Райкович. – Я не виключаю, що будуть обмеження в теплопостачанні. Іншого варіанту немає. Інший варіант – це дотація. А ми зайшли вже в зону критичну дотаційну. Тому посильте претензійну роботу, а також аналітичну роботу над стратегією схемою модернізації теплопостачання.

Також хочуть створити відділ енергоефективності у міськраді з розширенням повноважень надалі.

 

Поширюйте

Коментуйте