Суспільство

Вступ до програмування: у Кропивницькому дітей безкоштовно вчать комп'ютерної грамотності

. 1394

 Програмування для найменших: у Кропивницькому Гончаренко центрі розпочався курс "Основи комп'ютерної грамотності".

 

227564407 4143752265702038 4495280513906058633 n

У суботу, 31 липня в Гончаренко центрі пройшов перший урок курсу "Основи комп'ютерної грамотності" від освітньої мережі "Code Club".

Восьмеро дітей віком від семи до дев'яти років завітали до Гончаренко центру аби розпочати своє знайомство з програмуванням. Частина з них не мають своїх ноутбуків, тож курс став можливим завдяки тому, що благодійники подарували у Гончаренко центр шість лептопів.

Заняття розпочалось зі знайомства викладачки курсу Ірини Іванової з учнями. Впродовж 45-ти хвилинного уроку дітлахи дізналися про основні правила роботи за комп'ютером, види комп'ютерів та поговорили про пристрої для введення інформації.

Інформаційні блоки чергувалися з тестами, іграми та розминкою. Найактивніших учнів та учениць пані Ірина заохочувала відзнакою ментора.

- Раніше я працювала з маленькими дітьми в студії раннього розвитку та викладала журналістику підліткам. Взагалі, моя основна робота не пов'язана з викладанням. Я координаторка проєкту і зазвичай займаюсь пошуком менторів та комунікую з ними. В рамках "Code Club" викладаю вперше, адже захотіла поволонтерити на рівні з менторами, які приходять до мене в проєкт, - розповідає Ірина Іванова, викладачка курсу

На наступних заняттях діти будуть вчитися створювати файли та папки, працювати з програмою Microsoft Word та Microsoft PowerPoint. Нагадаємо, що заняття проходять в місті Кропивницький в Гончаренко центрі за адресою вулиця Велика Перспективна, 4а за умови попередньої реєстрації. Зараз триває набір у нову групу, заняття в якій почнуться 7-го серпня – записати дітей можна тут  

 

Цей курс є складовою частиною загальної програми з вивчення програмування. Це вступний курс. Якщо діти його вдало пройдуть, то при бажанні можуть записатися на наступний - з програмування. З осені планують вивчати Scratch, HTML/CSS, Python.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама