Суспільство

У Кропивницькому вшанували полковника Сергія Сєнчева (ФОТО, ВІДЕО)

. 914

Сім років тому, 4 серпня, в бою за звільнення Савур-могили в Донецькій області загинув заступник командира 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго з виховної роботи Сергій Сєнчев.

 

sench1

Як повідомили на сайті полку, вшанувати героя на Алею Слави Рівнянського кладовища прийшли військовослужбовці полку, рідні Сергія Олексійовича, друзі.

Панахиду відправив єпископ Кропивницький та Голованівський Марк ПЦУ та священик Іван Шубин.

Присутні поклали квіти на могилу Сергія Сєнчева.

sench2

sench3

sench04

sench5

Довідка:

Сергій Олексійович Сєнчев народився 8 липня 1973 року в Донецьку у сім’ї військовослужбовця. Закінчив суворовське училище (1988–1990 рр.) та Донецьке вище військово-політичне училище (1990–1994 рр.)
По закінченню навчання, Сергій Сєнчев служив на посаді заступника командира роти спеціального призначення з виховної роботи у 50-му навчальному центрі спеціальної підготовки. А з 2012 року – заступником командира полку з виховної роботи у 3 окремому полку спецпризначення. В цей період заочно закінчив Одеський національний університет ім. І. Мечникова, де опанував фах психолога.

Сергій Сєнчев загинув 4 серпня 2014 року, виконуючи бойове завдання у складі зведеного підрозділу під час звільнення стратегічної висоти Савур-могила.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Сергія Сєнчева нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Нагадаємо, 8 липня в Іванівці відкрили експозицію, присвячену Сергію Сєнчеву.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама