Суспільство

У Кропивницькому щовівторка діти з інвалідністю можуть пройти медогляд без черг

 Автор: Ірина Маслюкова. 1531

У Кропивницькому щовівторка  у дитячій міській поліклініці проводять медичні огляди дітей з інвалідністю.

 

invalidnist

Як повідомила у Фейсбуці в.о. голови об’єднання батьків дітей з інвалідністю «Життя без обмежень» Любов Скрипниченко, з впровадженням медичної реформи батьки дітей з інвалідністю гостро відчули проблему проходження медоглядів.

Доводилося відкривати справжнє полювання на електронні талони до вузьких спеціалістів, вже не говорячи про можливість пройти всіх лікарів в один день… Зважаючи на такі обставини ми написали та зареєстрували звернення від ГО «Життя без обмежень» на начальника охорони здоров’я Оксани Макарук про необхідність вирішення даної проблеми, – написала пані Любов.

Як повідомили в управління охорони здоров’я міськради, з 20 липня для дітей з інвалідністю щовівторка з 8:00 до 12:00 працює бригада лікарів у складі:

  • невролог;
  • ортопед-травматолог;
  • офтальмолог;
  • отоларинголог.

Запис до лікарів та огляд лікарями буде проводитись тільки при наявності електронного направлення (від сімейного лікаря) до спеціалістів та амбулаторної картки. За виділений час прийому лікар може оглянути не більше 14-16 дітей.

Особисто перевірено, система дійсно працює! За два тижні до проходження медогляду, звернулася в реєстратуру дитячої поліклініки на вулиці Шевченка з електронним направленням від сімейного лікаря. Всіх необхідних спеціалістів (6 лікарів) мені підібрали електронні талони таким чином, що вони йшли один за одним, врахували і час необхідний нам для здачі аналізів. В результаті - огляд у 6 лікарів, загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, аналіз на групу крові та рентгенографія грудної клітини пройшли з 8.00 до 11.00. Так як дитина на візку, з поверху на поверх нас возили грузовим ліфтом, так що дістатись потрібного поверху також мали змогу без проблем, – додала Любов Скрипниченко.

 

Поширюйте

Коментуйте