Суспільство

Вакцинація та лікування інфарктів: оновили показники оцінки ефективності голів ОДА

 Автор: Валерія Жовтун. 1695

Кабмін оновив ключові показники ефективності голів місцевих державних адміністрацій по країні. 

ozinka

Про це повідомляє “Урядовий портал”. 

Нагадаємо, експериментальний проєкт з проведення щоквартального моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів ОДА триває 1,5 роки. На початку йшлося про визначені 25 показників ефективності голови ОДА за різними групами. 

За словами міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова, за час реалізації проєкту вдалося досягнути  максимального результату з виконання завдань стосовно  організації підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти шкільним автобусом (середній рівень виконання на території України 96,5%),  забезпечення підключення центрів екстреної медичної допомоги до інформаційно-аналітичної системи “Централь 103” (100%).

Але аналіз оцінювання ефективності діяльності  голів обласних державних адміністрації за І квартал 2021 року дозволив зробити висновок про відсутності динаміки за одними показниками, неможливість забезпечити своєчасне та повне адміністрування інших показників та необхідність виключення показників з Порядку за пропозиціями міністерств.

Саме тому переглянули та оновили показники моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів ОДА.

Прийнятою постановою визначили 36 показників оцінювання. Експериментальний проєкт продовжили до 31 січня 2022 року. При цьому, за словами пана Німчінова, є законопроєкт, яким передбачається впровадити оцінювання ефективності діяльності голів місцевих державних адміністрацій на постійній основі.

У новому періоді будуть оцінюватися зокрема показник, які стосуються охорони здоров’я:  

  • рівень охоплення вакцинацією дорослого населення проти COVID-19 для формування колективного імунітету;
  • забезпечення у закладах охорони здоров’я, призначених для лікування пацієнтів з COVID-19, централізованого постачання медичних газів, встановлення додаткових кисневих магістралей;
  • за даними МОЗ, стан лікування мешканців при інфарктах та інсультах включать до ключових показників ефективності голів регіонів.

 

Поширюйте

Коментуйте