Суспільство

Самовільно захопили прибережну зону Інгулу: сестра ексдепутата з Черкас уникла відповідальності

 Автор: Ірина Маслюкова. 5858

Директорка ТОВ «Данай», що займалось у Кропивницькому роздрібною торгівлею пальним, уникла кримінальної відповідальності за самовільне захоплення її фірмою прибережної зони Інгулу в райони вулиці Вокзальної.

 fc251b0b428f5e610eeb8f287f5f5399

Мова йде про газову заправку, яку зі скандалами демонтували в 2018 році.

Спочатку Кіровський районний суд ухвалив закрити кримінальне провадження у зв`язку із закінченням строків давності по справі. А за декілька місяців Кропивницький апеляційний суд залишив без задоволення й апеляційну скаргу заступника керівника Кіровоградської обласної прокуратури Олександра Маленка, який спробував оскаржити рішення суду першої інстанції.

Прокурор вказував на те, що протиправне діяння директорки мало тривалий характер і закінчилось лише в 2018 році, хоча відомості про вчинення кримінального правопорушення були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще в 2016 році. На ці аргументи апеляційний суд, однак, не зважив.

Згідно матеріалів справи керівницю ТОВ «Данай» звинувачували у тому, що за відсутності рішення про надання земельної ділянки у власність чи користування фірма обгородила земельну ділянку поблизу Ковалівського мосту парканом та розмістила на ній газозаправний пункт для обслуговування автотранспорту. Таким чином «Данай» самовільно зайняв землю водного фонду комунальної власності площею 900 м2, в межах прибережної захисної смуги річки Інгул. Слідство встановило, що дану ділянку фірма протиправно використовувала до грудня 2018 року, коли заправку демонтували.

Керівницею, а заодно й співвласницею ТОВ «Данай» є Олеся Шевенко, сестра ексдепутата Черкаської міської ради Романа Шевченко. Іншим співвласником фірми є ПАТ «Компанія з управління активами «Славутич-Івест» Аліни Ковиліної із Запоріжжя.

Олесі Шевченко окрім згаданої компанії належать також ПВФ «Кетмія», ПП «Олеос», ТОВ «Лерош», ТОВ «Данай-транс-сервіс». Також пані Шевченко входить до складу засновників ТОВ «Норд-сервіс», що входить до бізнес-групи родини екснардепа Валентина Ландика.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів_доступ_до_води #доступ_до_води

Фото: пресслужби прокуратури області

Поширюйте

Коментуйте