Суспільство

Кому з «військових» пенсіонерів Кіровоградщини збільшать пенсію

 Автор: Ірина Маслюкова. 3194

З серпня 10,2 тисячі «військових» пенсіонерів Кіровоградщини отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії у розмірі до 2 тисяч гривень.

 

500grn

У головному управлінні пенсійного фонду області роз’яснили, кому збільшать пенсію.

Виплату пенсії у нових розмірах та доплату за липень проведуть у серпні 2021 року.

Доплатять не усім «військовим» пенсіонерам, а тільки тим, чия пенсія відповідає умовам встановлення доплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 713 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій громадян”.

Вам доплатять, якщо

  •  призначено пенсію як військовослужбовцю, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), поліцейським та деяким іншим особам, відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (крім військовослужбовців строкової служби);
  •  пенсія призначена до 1 березня 2018 року;
  •  з 1 березня 2018 року розмір пенсії не переглядався (не перераховувався).

Якщо після 2018 року був перерахунок пенсії

Якщо пенсія перераховувалася після 1 березня 2018, щомісячна доплата в розмірі 2000 грн не встановлюється, крім випадків, коли розмір пенсії після такого перерахунку збільшився менше ніж на 2000 грн.

Якщо сума збільшення пенсії при її перерахунку не досягала 2000 грн, щомісячна доплата встановлюється в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Мінімальна пенсія «військових» пенсіонерів

Мінімальна пенсійна виплата встановлена на рівні 3854 грн (це стосується в основному людей, які отримують пенсії у зв’язку з втратою годувальника і до цього їхня пенсія була 3708 грн).

Мінімальна пенсія учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності

Крім цього, мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності встановлена на рівні 210 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (збільшена із 165 % до 210 %). Перераховано пенсії 1700 людям, пенсія в середньому збільшилася на 880,40 грн.

 

Поширюйте

Коментуйте