Суспільство

“Зачистка патріотичного табору”: у “Свободі” прокоментували звинувачення правоохоронців

. 2276

Щойно «Свобода» оголосила про всеукраїнську акцію «Вимоги нації до Президента», як Служба безпеки України асиметрично відповіла заявою про розхитування обстановки на Кіровоградщині напередодні Дня Незалежності України та вилучення у депутатів-свободівців вогнепальної зброї (крім зареєстрованої вилучено арбалет і стріли тощо). Усе це є нічим іншим як брутальною провокацією у стилі КҐБ.

sbusluzhba

Про це заявили у пресслужбі ВО «Свобода».

Влада боїться, що злочинна соціально-економічна політика режиму Зеленського призведе до масових протестів вже восени, і тому намагається на випередження провести зачистку патріотичного табору. Що вже і відбувається по всій країні.

Не виключено, що комусь хочеться отримати нагороду чи нову зірочку, розслідуючи “жахливу терористичну справу”. Таке вже не раз було в новітній історії України, коли гучно оголошені справи потім тихо закривалися.

До того ж примітно, що у цій справі депутати-свободівці є у статусі свідків і про жодні офіційні обвинувачення не йдеться, однак вже поширюється інформація про нібито причетність націоналістів до особливо тяжкого злочину.

Застерігаємо владу від спроб фальсифікації з метою зачистки патріотичного табору.

Нагадаємо, ДБР повідомила про викриття на шахрайстві податківців і депутатів місцевих рад з Кіровоградщини.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама