Суспільство

Туристку з Кропивницького допомогли спустити з гір рятувальники (ФОТО)

. 3672

Кропивничанці, яка брала участь у сходженні на вершину Піп Іван у Карпатах стало зле. На допомогу прийшли рятувальники.

riat1

12 серпня о 16:39 до чергового пошуково-рятувального відділення села Явірник зателефонувала жінка 1961 року народження, жителька міста Кропивницький та повідомила, що при сходженні на Піп Іван в складі туристичної групи їй стало зле. Стверджувала, що почувається дуже погано і не в змозі самостійно пересуватись. На прохання кропивничанки гірські рятувальники транспортували її до підніжжя гори.

Вже о 19:00 громадянку доставили в урочище Погорілець, присілок Шибене села Явірник Верховинського району, де на туристку вже чекав родич, який відвіз її до місця тимчасового проживання.

riat2

За інформацією пресслужби головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області

Довідка: Піп Іван (також Піп Іван Чорногірський або Чорна Гора) — одна з найвищих вершин Українських Карпат, з висотою 2028 м. Розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі І.вано-Франківської та Закарпатської областей.

На вершині гори знаходяться руїни польської астрономо-метеорологічної обсерваторії, частково відновлені для туристичних потреб і відомі під сучасною популярною назвою «Білий Слон».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама