Суспільство

Двоє вчителів з Кропивницького стали півфіналістами Global Teacher Ukraine 2021

. 2720

Сергій Лавров та Сергій Колісніченко потрапили до ТОП-50 вчителів національної премії для вчителів Global Teacher Ukraine 2021.

22 copy copy

Сергій Лавров та Сергій Колісніченко (на фото зліва направо)

Про це йдеться на сайті премії

З 3273 анкет, 1870 номінацій оголосили  50 імен півфіналістів національної премії для вчителів Global Teacher Ukraine 2021. Серед них є вчителі з Кропивницького. 

Сергій Лавров

«Виховання толерантності і водночас непримиримості з несправедливістю — мої основні вимоги до випускників».

Предмет: фізкультура

Навчальний заклад: комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Разом зі своїми учнями пан Сергій перемагає на чемпіонатах України з футболу, обговорює проблеми здорового способу життя на обласному телебаченні та з’являється на шпальтах десятків фахових журналів. У 2020-му півфіналіст долучився до написання програми з фізкультури для НУШ і реалізував проєкт від Фонду Кличко. За 28 років викладання вихованці педагога пробігали півмарафони, підкорювали чемпіонати Європи та світу з боксу та ставали майстрами спорту з пляжного волейболу.

Сергій Колісніченко 

«Як не може бути в природі двох абсолютно однакових людей або світанків, так само не може бути двох однакових уроків. У своїй різноманітності та унікальності і ховається рецепт постійного свята знань, свята життя, свята відкриттів для кожного учня та вчителя».

Предмети: всесвітня історія, історія України

Навчальний заклад: комунальний заклад «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького»

За 15 років роботи у школі 32 учні пана Сергія стали переможцями районних олімпіад, а 12 — лауреатами обласного етапу. Його випускники працюють у НАБУ, є офіцерами Збройних сил України та державними нотаріусами. Водночас найбільше педагог пишається тим, що вміє навчати школярів вчитися упродовж життя, зокрема за допомогою авторських настільних ігор та вишкільних таборів.

Нагадаємо, як вчителька з Хмельового ввійшла до списку фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2019, а торік вчитель з Благовіщенського увійшов у ТОП-10 вчителів України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама