Суспільство

Пантаївська громада змагається у всеукраїнському артконкурсі на створення муралу

. 1587

Пантаївська громада бере участь у Всеукраїнській артподії “МОЛОДЬ inUA”. В разі перемоги громада зможе отримати фінансування на створення муралу.

mural

Про це повідомляє Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.

Нині вже активно працює ініціативна група, яка за умовами конкурсу має пройти кілька етапів відбору. При цьому мурал має відображати бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців.

В рамках проєкту планується відцифрувати ескізи і виставити їх на голосування онлайн, за результатом якого програма "Мріємо та діємо" допоможе трьом громадам-переможцям відтворити їх у форматі справжніх муралів. 

«Креативні і талановиті молоді люди з Пантаївської громади дуже сподіваються на підтримку не тільки мешканців громади, а й наших усіх мешканців області», – каже Наталія Вовченко, начальниця відділу розвитку територій апарату Пантаївської селищної ради.

Перший мурал планують розмістити в центрі селища, біля будинку культури. Мініатюри – копії прикрашатимуть обрані працівниками стіни приміщень соціальної та адміністративної сфер громади.

Нагадаємо, у Кропивницькому визначились з ескізами 10 муралів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама