Суспільство

Для дітей з туберкульозом анонсували акцію зі збору шкільних портфелів

 Автор: Валерія Жовтун. 1791

У Кропивницькому запрошують долучитися до доброчинної акції «Шкільний портфелик». Для 15 дітей, які на шляху боротьби з туберкульозом пропонують до 1 вересня зібрати шкільні ранці. У такий спосіб хочуть підтримати дітей.

hlop4uk ranez

Фото умовне

Організатори благодійної акції – «100 відсотків життя. Кропивницький», що вже  четвертий рік поспіль опікується дітьми, хворими на туберкульоз, які лікуються амбулаторно та стаціонарно у відділенні обласного фтизіопульмонологічний медичного центру (колишня назва – протитуберкульозного диспансеру).

– Ця доброчинна акція покликана привернути увагу до діток, хворих на туберкульоз, проявити емпатію і милосердя. Диво можна створити не лише взимку, яка щедра на свята, а й влітку та восени! Ваше бажання – перший крок, – кажуть організатори.

Збирають: книги, пенали, ручки, зошити, олівці, альбоми, розмальовки, книги, пластилін, наплічники та інше шкільне приладдя.

Це все можна принести організаторам за адресою БО «100 відсотків життя. Кропивницький»: вул. Преображенська, 2 (будинок побуту), 6 поверх, кабінети №611, 614.

 

Поширюйте

Коментуйте