Суспільство

Зростання ціни на проїзд у Кропивницькому: напиши пропозиції владі

. 4524

У Кропивницькому 3 вересня відбудуться публічні громадські обговорення тарифів на проїзд у комунальному транспорті. Йдеться про можливе зростання вартості проїзду на 2 грн як в автобусах, так і тролейбусах міста. 

zduvovanuj

Як повідомляє міська рада, громадське обговорення проєктів рішень зі встановлення тарифів на проїзд в комунальному транспорті "Електротранс" відбудуться о 14.00 в кімнаті №426 міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

Нагадаємо, 8 грн пропонують встановити за проїзд в автобусах, 7 грн – у тролейбусах. Наразі вартість проїзду в автобусах  КП "Електротранс" – 6 грн, тролейбусах – 5 грн.

Детальніше з проєктами регуляторних актів можна ознайомитися на сайті міськради в рубриці «Регуляторна політика».

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі будуть допускати по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Пропозиції та зауваження до цих проєктів рішень, можна подати в письмовій формі до 2 вересня до управління транспорту та зв'язку Кропивницької міської ради за адресою: вул. Велика Перспективна, 41 (кімн. 405), email: transport@krmr.gov.ua.

Оприлюднити результати обговорення обіцяють після 15 вересня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама