Суспільство

Кіровоградщина на передостанньому місці за ковідними закупівлями

. 1873

Аналітики громадської організації “Антикорупційний штаб” проаналізували закупівлі на боротьбу із пандемією коронавірусу у кожній з областей України та загалом по країні. Кіровоградська область посіла передостаннє 23-тє місце у рейтингу витрат на боротьбу із COVID-19.

groshi copy copy
Як повідомляє пресслужба організації, за період від початку пандемії — березень 2020 року — по країні витратили 38 мільярдів 5 мільйонів 629 тисяч 280 гривень бюджетних коштів. Повну таблицю витрат ви можете побачити у вкладенні.


Лідеркою серед областей за обсягом витрат традиційно є Київська — 14,75 млрд грн за півтора роки. На другому місці — Одеська (2,07 млрд грн), на третьому — Дніпропетровська (1,99 млрд грн). Найменші ж витрати були Херсонській (647,6 млн грн), Кіровоградській (394,0 млн грн) та Луганській областях (338,8 млн грн).


Кіровоградська область за півтора роки протистояння пандемії на боротьбу з нею витратили 394 мільйони гривень. Найбільше витрачали у Кіровоградській Облдержадміністрації — 103,93 млн грн. Дещо менше — у Кропивницькій міській раді (100,85 млн грн), на третьому місці в області — Управління охорони здоров'я Олександрійської міської ради — 45,94 млн грн.


Щодо постачальників, то найбільше коштів за «ковідні» закупівлі у Кіровоградській області перерахували ТОВ "СТМ-Фарм" — 30,47 млн грн. На другому місці — ТОВ "МЕДІПРАЙМ" (24,25 млн грн), на третьому — ТОВ "ПРОМЕД ТЕХНОЛОДЖИС" (22,79 млн грн).

Дана чітко корелюються із кількістю населення. Наприклад, “аутсайдерами” рейтингу “коронавірусних” закупівель є Херсонська, Кіровоградська і Луганська області — там на боротьбу з пандемією витратили найменше коштів, але і хворих на коронавірус у цих трьох областях офіційно найменше в Україні.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама