Суспільство

Де 23 і 24 серпня перекриватимуть рух в Кропивницькому

. 2923

 

У зв’язку святкуванням Дня Прапора та 30-ї річниці незалежності України міськрада Кропивницького попреджає про перекриття руху 23-24 серпня на низці вулиць.

 

stop copy

Проїзд авт о буде обмежений:

  • 23 серпня з 07.00 до 08.30 по вул. Великій Перспективній (від площі Героїв Майдану до ТЦ «Копілка») та вул. Ушакова (від ТЦ «Копілка» до меморіального комплексу «Фортечні вали).
  • 23 серпня з 09.30 до 10.30 по вул. Ушакова (від меморіального комплексу «Фортечні вали до ТЦ «Копілка»), вул. Великій Перспективній (від ТЦ «Копілка» до вул. Преображенської), вул. Преображенській (від вул. Великої Перспективної до площі Богдана Хмельницького), проспекту Винниченка (площі Богдана Хмельницького до вул. Вокзальної), по вул. Гоголя (від вул. Вокзальної) до площі Театральної (вулиці Тараса Карпи, Кавалерійська) на час проведення велопробігу.
  • 24 серпня по вул. Великій Перспективній від вул. Шевченка до вул. Гоголя з 09.00 до 11.30 (до закінчення урочистостей); по Великій Перспективній від вул. Шевченка до вул. Тараса Карпи з 11.30 до 22.00 (до закінчення концертної програми).
  • 24 серпня з 17.30 тимчасово буде обмежено рух по вул. Великій Перспективній та вул. Преображенській від пам’ятника «Ангел-охоронець України» до площі Богдана Хмельницького виключно на час проходження колони – ходи вишиванок.

Також змінить схему руху деякий міський пасажирський транспорт.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама