Суспільство

Бізнес-ідею учасника АТО підтримають із міського бюджету

. 1586

20 серпня координаційна рада з питань розвитку підприємництва у Кропивницькому підтримали ідею виділити учаснику АТО гроші на втілення його бізнес-ідеї.

Атовець Павло Дейнекін хоче проводити комерційну відезйомку за допомогою безпілотника.Як повідомляє пресслудба міськради, звернувся до міськради він, аби отримати співфінансування. Ткож допомогу він отримає від регіонального фонду підтримки підприємництва.

- Ми опрацювали проєкт і на наш погляд він заслуговує підтримки. Загальна його вартість 123 тисячі гривень, термін окупності 34 місяці, заплановані надходження до бюджету за перший рік впровадження — більше 30 тисяч гривень, - повідомила директорка департаменту з питань економічного розвитку Ніна Рахуба.

За словами Павла Дейнекіна, його бізнес-планом передбачено придбання квадрокоптера DJI Fantom 4 PRO 2 та необхідного додаткового обладнання. Спектр послуг — здійснення повітряної відеозйомки, моніторинг стану промислових об’єктів, посівів сільськогосподарських культур, лісових насаджень, водного господарства, будівель різного призначення тощо та виготовлення кінцевого відеопродукту.

Члени координаційної ради одноголосно підтримали виділення фізичній особі- підприємцю безповоротної фінансової допомоги з міського бюджету.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама