Суспільство

Як у Китайгороді пройшла таборівка конструкторів веломобілів (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 4689

У село Китайгород Кропивницького району з’їхалися велоконструктори з Криму, Хмельницької області, Дніпра, Києва, Кропивницького, Черкас та з Німеччини.

 

a37eec6cf9fff55b

Як організували свій побут та чим займались у таборівці, розповів «Суспільному» організатор Олексій Ганшин.

Таборівку влаштували на подвір’ї Олексія Ганшина. Тут велоконструктори спали у наметах, готували їжу у казані. Чоловік каже, велоконструкторів збирає для обміну досвідом.

Нас в Україні поки дуже мало, тому усі вміщаються у мене на подвір’ї. Ми збираємось з однодумцями, поділитись технічними напрацюваннями, спробувати техніку один одного. Технічні рішення у всіх різні, тут ми маємо змогу спробувати їх всі у справі, в дорозі”.

fee9b1e84374b5f1

28-річний програміст з німецького міста Герне Яша Бойтллер говорить, дізнався про з’їзд у Китайгороді з соцмереж. Веломобіль привіз на автомобілі. Їхав понад дві тисячі кілометрів впродовж двох днів.

Усе почалося у 2017 році, коли я придбав собі перший веломобіль. Для мене – це повсякденний транспорт, на якому я їжджу на роботу, у магазин, у справах. Також беру з собою у відпустку, подорожую таким чином”.

5ed43f545d45c401

37-річний Артем Новіков приїхав з Дніпра. Веломобілями почав цікавитися п’ять років тому. Свій веломобіль зробив торік разом з Олексієм Ганшиним. “Карбоновий веломобіль. Витратив метрів 30 карбону, для склеювання. Є кабіна, але я її не брав з собою, бо у ній спекотно зараз. Він вийшов трохи завеликий і важкий, і не такий швидкий, як європейські аналоги, але по рівній дорозі я можу їхати зі швидкістю 30-35 кілометрів на годину, а на спусках – до 75”.

d9ab7af388d26853

Таборівка тривала шість днів.

Нагадаємо, Олексій Ганшин проїхав 380 кілометрів на власноруч сконструйованому веломобілі.

 

Поширюйте

Коментуйте