Суспільство

Кропивничанин створив петицію про покіс амброзії

. 10517

Сьогодні з’явилася нова петиція про те, аби ввести в Кропивницькому регулярний покіс амброзії, принаймні в сезон цвітіння серпень-вересень. Чоловік каже, місцями небезпечний алергенний бур’ян заввишки у 1, 5 метри. 

ambroziachuh

– Симптоми алергії на цю рослину відомі багатьом мешканцям нашого міста: закладеність носа, нежить, чхання, свербіж в очах, а найнебезпечніше – симптоми бронхіальної астми, – пише автор петиції Віталій Фісенко. – У серпні цього року погодні умови сприяють розмноженню бур’яну та насіння, суха та вітряна погода дає можливість розповсюдження пилку, що просто не дає дихати алергікам та вимагає витрат купи грошей на ліки, відвідування лікарів.

При цьому кропивничанин зауважує, що комунальні служби бур’ян не косять навіть на основних магістралях міста та просить звернути увагу на вулиці Бобринецький шлях, Яновського, Академіка Тамма. 

Тому у петиції чоловік просить вести графік покосу бур’яну принаймні три рази на сезон цвітіння (серпень-вересень) по основних дорогах Кропивницького з найбільшим трафіком та прилеглих територіях. Та щоб такий графік оприлюднили у ЗМІ.

Станом на 11:25 30 серпня петицію підписали одна людина з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 45 днів.

Нагадаємо, в липні у Кропивницькому розповідали як боротимуться з амброзією.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама