Суспільство

Міський голова Кропивницького прокоментував зростання тарифів на проїзд у комунальному транспорті

 Автор: Ірина Маслюкова. 4818

Під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович назвав декілька причин анонсованого підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті.

 

tr 1

За рахунок міського бюджету реалізується безкоштовний проїзд для пільговиків. За словами міського голови 90 тисяч пільговиків проживають у Кропивницькому.

Також на сьогодні Кабмін не змінив вимогу щодо проїзду пасажирів у транспорті тільки на сидячих місцях. Міська рада Кропивницького неодноразово просила Кабмін дозволити перевозити стоячих пасажирів.

Громадський транспорт через карантин немає можливості взяти пасажирів більше, ніж передбачено відповідним рішенням Кабміну. За порушення – штрафи. Автобуси та тролейбуси комунального підприємства «Електротранс» возять лише 20-30, коли можуть взяти сотню пасажирів.

Найпростіший шлях – закрити ворота тролейбусного парку. Не випускати тролейбуси на маршрути, – каже Андрій Райкович. – По розрахунках близько 160 мільйонів гривень на рік потрібно дотацій тому і постають питання про підняття тарифу. Не лише зайвих, а достатніх коштів немає, щоб переживати такі виклики.

Нагадаємо, зростання тарифу на проїзд анонсували в кропивницьких тролейбусах та автобусах. 8 грн – таку разову вартість пропонують встановити за проїзд в автобусах КП «Електротранс». А 7 грн – у тролейбусах. Проєкти рішення мають підтримати на міськвиконкомі. 3 вересня відбудуться публічні громадські обговорення тарифів на проїзд у комунальному транспорті.

 

 

Поширюйте

Коментуйте