Суспільство

За побори з перевізників посадовець «Укртрансбезпеки» постане перед судом (ОНОВЛЕНО)

. 2261

Завершили досудове розслідування відносно керівника Центрального міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» у Кіровоградській області, який ніби системно отримував хабарі від представників компаній-перевізників. Обвинувальний акт направили до суду.

aHR0cHM6Ly9zNzM0NDQwNS5zZW5kcHVsLnNlL3RpLzczNDQ0MDUvODg5NzAzMy8yNmVlMDNiMWUzNzlkZTAwYjkyMTg0YjYyYmI5YjU4YjczNDQ0MDUvUG9zYWRvdnRzeWFfVWtydHJhbnNiZXpwZWtpX25hX0tpcm92b2dyYWRzaGNoaW5pX3N1ZGl0aW11dF96YV9oYWJhcm5pdHN0d

Як повідомляє територіальне управління ДБР Миколаєва, посадовець налагодив схему щомісячного отримання грошей за нестворення перешкод у діяльності підприємств, які займаються пасажирськими перевезеннями. 

– За щомісячну «данину» він обіцяв підприємцям не складати на них протоколів про адміністративні порушення, – йдеться в повідомленні. – 29 квітня 2021 року, після отримання неправомірної вигоди від представника одного з підприємств, посадовця «Укртрансбезпеки» затримали.

posadovcya ukrtransbezpeki na kirovogradshhini suditimut za habarnictvo 6 450x395 4fd

Він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

ОНОВЛЕНО: За інформацією Кіровоградської обласної прокуратури, йдеться про отримання 10 тис. грн неправомірної вигоди. Також службовець ніби вимагав й надалі щомісячно сплачувати йому 10 тис. грн за не створення штучних перешкод у роботі товариства.

Йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама