Суспільство

Дорогу між Вінницею та Кропивницьким відновлюють з використанням металургійних відходів (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 8553

Дорогу Т-02-07 «Джулинка – Гайворон – Благовіщенське/М-05/», між Вінницею та Кропивницьким відновлять з використанням металургійних відходів.

 

240835967 3020368314887375 8409153030907963799 n copy

Нагадаємо, у рамках програми «Велике будівництво» розпочали поточний середній ремонт по всій протяжності ділянки, а це – 39,3 км.

Як повідомили на фейсбук-сторінці «Група Компаній «Автострада», відремонтують близько 40 км цієї дороги із застосуванням матеріалів відходів сухого магнітного збагачення залізистих кварцитів, замість традиційних щебенево-піщаних сумішей, зокрема для доведення до нормативних параметрів дорожнього покриття (поширення), підсилення окремими ділянками основи дорожнього одягу.

Цю сировину також використали в ремонті територіальної дороги на Черкащині й нині об'єкт успішно зданий в експлуатацію.

Результати досліджень показали доцільність застосування експериментальної технології в будівництві доріг. Відповідне підтвердження отримали і від ДП "ДерждорНДІ" та узгодили з Укравтодором. Тож, розпочали ремонтні роботи на дорозі Т-02-07 Джулинка-Гайворон-Благовіщенське /М-05/, яка є ключовим сполученням Вінниччини і Кіровоградщини та веде до міжнародного транспортного коридору Київ — Одеса, – йдеться в повідомленні.

Перед початком робіт, служба технічного контролю Автостради провела обстеження ділянок виконання робіт, відібрала вихідні матеріали. Вивчивши існуючі геометричні параметри дороги провели випробування на міцність конструкцію дорожнього одягу. Разом з Центральною лабораторією зробили детальний аналіз та підбір складу необхідних сумішей.

Відпрацьовану сировину залучають з гірничо-збагачувального комбінату Кривого Рогу.

Для оперативності ведення робіт акумулюють її на виробничій базі поряд з ділянкою, мають вже більше 15 тисяч тон.

Завдяки використанню даного матеріалу ми не тільки сприяємо вирішенню екологічних проблем, а й знижуємо вартість матеріальних ресурсів будівництва. При цьому, не втрачаємо в якості нових доріг, – додали в компанії.

Планують завершити роботи з дорожнім полотном до кінця року.

Поширюйте

Коментуйте