Суспільство

Кропивницький зможе отримати компенсацію за тепло після перевірки територіальною комісією

 Автор: Валерія Жовтун. 2446

На засіданні Кабміну прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, як будуть робити реструктуризацію боргів теплокомуненерго в регіонах за спожитий природний газ.

groshi1

За словами пана  Шмигаля, буде компенсовано десятки мільярдів.

«Місцевій владі це дозволить збалансовано розв’язати питання з тарифами на тепло та гарячу воду у власних громадах», – каже Денис Шмигаль. 

Аби процес реструктуризації запрацював якнайшвидше, уряд схвалив положення про територіальні комісії, які будуть займатися аналізом та верифікацією об’єму боргів.

«Подивимося по кожному підприємству та кожному регіону, скільки там витрат на виробництво, скільки боргів, наскільки дійсно обґрунтовані ці борги. Відповідальність за достовірність даних лежить на керівниках підприємств. Уважно все буде перевірено, і далі вже почнеться процес реструктуризації», – зазначив прем’єр-міністр під час засідання Кабміну 1 вересня.

Нагадаємо, у Кропивницькому можуть зрости тарифи на тепло на 69 грн/кв. м, якщо місто не отримає обіцяну урядом компенсацію «Теплоенергетику». У сезоні 2020-2021 місто дотувало теплогенеруюче підприємство в обсязі 147 млн грн.
 

 

Поширюйте

Коментуйте