Суспільство

Кисневі концентратори обходяться лікарням Кіровоградщини все ще дорожче ринку

. 2797

З моменту оголошення в Україні карантину, через епідемію коронавірусу, медазклади Кіровоградщини шість разів замовляли кисневі концентратори KSOC за неконкурентною «ковідною» процедурою. Загалом на це обладнання трьома лікарнями витрачено 456,09 тисяч гривень. Хоча кисневі концентратори KSOC здешевшали, однак обходяться лікарням області все ще дорожче ринку.

konzentrator

Фото умовне

Найбільше концентраторів придбала Світловодська центральна районна лікарня. Відповідно до першого тендеру, датованого листопадом минулого року, медики придбали один апарат за 42,5 тисяч гривень. За місяць світловодський медзаклад повторив замовлення. Все той же концентратор, за тією ж ціною. Постачальники – ФОПи Валентин Ліфер та Ганна Васильєва.

Вже у травні цьогоріч лікарня вирішила зробити велике замовлення та купила двома контрактами 3 одиниці, а потім ще 2 одиниці обладнання. Загальна сума витрат 183 тисячі гривень, ціна одиниці – 36,6 тисяч. Постачальник – ТОВ «Грінер» Володимира Костигіна та Дмитра Бебика. Обидва свого часу були помічниками подружжя депутатів Черкаської міської ради, Івана та Валентини Далібожак.

В перерві між цими тендерами Олександрійській центральній районній лікарні концентратор KSOC дістався по 39,8 тисяч гривень за штуку. Продавцем виявилось вже знайоме нам ТОВ «Грінер».

Ну і насамкінець у липні "Дитяча міська лікарня" Кропивницької міської ради купила 2 концентратора у ФОПа Людмили Ніколаєнко на загальну суму 68,68 тисяч гривень, тобто по 34,84 тисячі гривень за штуку.

Таким чином з листопада 2020 року по липень 2021 вартість одного концентратора KSOC знизилась з 42,5 до 34,84 тисяч гривень, або ж на 19%. При цьому ринкова вартість обладнання все одно лишається меншою. Зокрема на сайті Rozetka його можна купити за 28 тисяч гривень, а на Euromed.kiev.ua взагалі за 17 тисяч.

Китайський кисневий концентратор KSOC має інтелектуальну систему оповіщення з функціями самоперевірки, використовує високоякісне молекулярне сито, що забезпечує постійний рівень адсорбції, та продукує до 10 літрів кисню на хвилину.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів
#досвід_регіонів_ковідні_закупівлі

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама