Суспільство

Кропивничанка поскаржилася на водоканал за тижневі потоки води по вулиці Сугокліївській (ФОТО)

. 5209

До редакції “Гречки” звернулася Тетяна Дячок зі скаргою на міський водоканал. Каже, що по вулиці Сугокліївська через пориви вода тече тижнями.

vyl

– Нескінченно тече вода по вулиці. Три пориви за останній місяць, – пише жінка. – Результати роботи водоканалу просто жахливі, риють по сто разів в одному місці, ями не закопані, нормально не обгороджені. Незнаюча людина на велосипеді може просто вбитися. 

Каже, що після телефонної скарги до водоканалу про порив по вулиці Сугокліївська біля 17 будинку працівники приїхали лише на четвертий день.

– Сьогодні (2 вересня, – ред.) приїхали, постояли й поїхали назад... А гроші наші течуть потихеньку, просто жах, – зауважила Тетяна Дячок.

У пресслужбі "Дніпро-Кіровоград" повідомили, що заявка за цією адресою через кол-центр надійшла лише 1 вересня. 

– 3 вересня, після отримання всіх погоджень на виконання земляних робіт, аварійно-ремонтна бригада приступить до усунення витоку. Характер пошкодження буде відомий тільки після розриття, – розповіла речниця підприємства “Дніпро-Кіровоград” Алла Зейферт. – Також майстри підприємства обстежать і прилеглі території, де треба виконати благоустрій в разі, якщо проводились роботи міським водоканалом.

Фото надані Тетяною Дячок

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама