Суспільство

У 2022 році “Дніпро-Кіровоград” планує взятися за реконструкцію інженерних мереж 

. 984

У планах обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на 2022 рік – реконструкція інженерних мереж водоканалу.

Про це сьогодні під час засідання сесії Кропивницької міської ради розповів генеральний директор «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик в розрізі перспективи розвитку з питань забезпечення водопостачанням та водовідведенням Кропивницької міської територіальної громади.

У планах на наступний рік, за словами пана Ілика, завершити реконструкцію очисних споруд. А з 2022-го року направити сили спільно з міською владою на реконструкцію інженерних мереж, аби “зменшити витоки, аварійність та покращити якість послуг”.

– Проєкт інвестиційної програми на 2022 рік 20 серпня пройшов громадське обговорення та готується на сесію обласної ради, – зазначив Роман Ілик. 

На балансі ОКВП “Дніпро-Кіровоград” в Кропивницькому налічується 854,4 км водопровідних мереж та 314,2 км мереж господарсько-побутової каналізації. Біля 75 % водопроводів зношені на понад 74 %, а каналізаційна мережа має зношеність від 76% до 90%.

Детальніше про роботу обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» за 2020 рік і поточний період 2021 року можна ознайомитися за посиланням

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама