Суспільство

Будівельний ліцей у Кропивницькому шукає креативного директора

. 1353

Триває конкурс на заміщення посади директора державного закладу «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей»» по вулиці Волкова, 15.

241627088 3020620638227323 788242490356376007 n

Про це повідомляє Кропивницька міська рада

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи та роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України або ID-картки;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки;
  • довідку про відсутність судимості.

Також можна подати інші документи, які підтверджують професійні та/або моральні якості.

Строк подачі документів: до 30 вересня 2021 року включно. Документи подаються за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 130.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати в головної спеціалістки управління освіти Прудко Наталії Володимирівни: тел. 35 83 45, osvita@krmr.gov.ua.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама