Суспільство

У Кропивницькому створять підприємство, яке займатиметься питаннями аеропорту

. 4666

Для розвитку аеропортової інфраструктури обласна рада планує створити комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Кропивницький».

aeroport1

Як повідомили на сайті облради, проєкт рішення про створення комунального підприємства погодила постійна комісія з питань економічного розвитку та інфраструктури вчора, 8 вересня.

«КП «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» координуватиме дії, пов’язані із досягненням рівня інфраструктури для виконання міжнародних рейсів, а також залучатиме до співпраці структури аеропортової діяльності», – йдеться в повідомленні.

Також депутати планують звернутися до Кабінету Міністрів України з метою включення міжнародного аеропорту у Кропивницькому до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

Звернення до Кабміну та рішення про створення КП «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» обласна рада прийматиме на шостій сесії 17 вересня.

Нагадаємо, під час робочої наради віцепрем'єр міністр України Олег Уруський пообіцяв лобіювати добудову аеропорту в Кропивницькому. Аеропорт готовий майже на 90%.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама