Суспільство

Вивезенням «ковідних відходів» на Кіровоградщині опікується трійка «політичних» фірм

. 3019

Станом на понеділок, 13 вересня, замовниками Кіровоградської області було підписано 21 «ковідний» контракт на виконання з робіт із збирання, зберігання, оброблення та знешкодження небезпечних відходів.

Depositphotos 85004134 s 2019Мова йде про термометри, відпрацьовані фільтри, використані рукавички, клінічні відходи та подібне. Загалом з вересня минулого року подібних послуг за «ковідною» процедурою, тобто без проведення конкурентних торгів, було замовлено на суму 297,85 тисяч гривень.

pidr

Найдорожчий контракт, а з ним і майже дві третини від загальної суми замовлень, отримало ТОВ Науково-виробнича фірма «Екоцентр». Відповідний договір вартістю 180 тисяч гривень Кіровоградська обласна лікарня підписала 26 січня поточного року. Зареєстрована у Кропивницькому фірма належить киянам Олександру Іскренко та Марині Кудрявській. Остання у минулому також була помічницею нардепа-«порошенківця» 8-го скликання Сергія Тригубенко. Сама ж фірма у 2016-му належала кіпрській компанії Grostelisa Holdings Ltd та ТОВ «Тарком Екосерві», і встигла засвітитись у розслідуванні щодо блокування перевірки утилізаторів небезпечних відходів.

Ще 19 невеликих договорів, загальною вартістю 75,85 тисяч гривень, відписали ТОВ «ЕКОВДМ» Миколи Тіпайла та Ірини Коновалової. У 2015-му році пані Коновалова спробувала свої сили в політиці – взяла участь у виборах до Кіровоградської обласної ради. Балотувалась від партії «Батьківщина», однак голосів забракло.
Останній підрядник, з яким договір на суму 42 тисячі гривень підписала Центральна міська лікарня, стало ТОВ «Олестас еко». Засновник фірми Олександр Чуприна в 2014 році безуспішно балотувався до Верховної Ради України у складі «Об’єднаної команди патріотичних сил Черкащини».

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів
#досвід_регіонів_ковідні_закупівлі

Поширюйте

Коментуйте


Реклама