Суспільство

Кропивницьке управління освіти закупилось за ковідною процедурою на понад 6 мільйонів гривень

 Автор: Валерія Жовтун. 3285

Пандемія коронавірусу та оголошений в наслідок неї карантин суттєво «вдарили» по освітянах. Задля протидії недузі управління освіти Кропивницького міської ради не оминуло можливість замовити товарів та послуг за «ковідною процедурою», без проведення конкурентних торгів. З березня минулого року управління підписало 21 контракт на загальну суму 6,2 мільйона гривень. При цьому цьогоріч таких закупок було лише дві, та й ті ще в лютому.

antuseptuk ditu

Найбільшим «ковідним» замовленням управління за цей період стало придбання у ФОП Мартишевського Олександра Костянтиновича 2655 одиниць 5-літрових ємностей з антисептичною рідиною для рук "Клін стрім". Загальна вартість договору – 1,46 мільйона гривень. Відповідно за одну пляшку антисептика замовник виклав 550 гривень, що є вельми хорошим показником. Для прикладу у цей же час Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області купило аналогічний товар по 680 грн/пляшку, а Підгаєцька центральна міська лікарня по 600 грн/пляшку.

Саме підрядник, Олександр Мартишевський, загалом забрав і найбільше замовлень управління. Підприємець підписав 11 договорів на суму 4,36 мільйона гривень. При чому 10 з 11 контрактів стосувались поставки різних найменувань антисептичних засобів. Сам Мартишевський, окрім діяльності як ФОП, є співвласником ТОВ «ТТВ Груп Укр». Помічений бізнесмен і серед співзасновників Кіровоградської обласної громадської організації «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади та правоохоронних органах», де його партнером є Андрій Максюта – екскерівник Кропивницької Спецінспекції, а нині перший заступник міського голови Рубіжного.

Другим за вартістю «ковідним» замовленням управління освіти стали 620 пірометрів, які освітяни придбали у Олександра Вікторовича Кролевця – брата ексдепутата Кропивницької міської ради Андрія Кролевця. Підприємець також є співвласником ряду фірм – ТОВ «Екселент-техно», ТОВ «Роксолана ЛТД», ТОВ «Екселент-М», ТОВ «Екселент-меблі» і ТОВ «Мікс молл».

Замикає трійку підрядників столичне ТОВ «Легіон строй», яке попри назву, що скоріше асоціюється з будівельними роботами, поставило для управління освіти медичних масок на 333,25 тисячі гривень.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів

#досвід_регіонів_ковідні_закупівлі

 

Поширюйте

Коментуйте