Суспільство

Чекати на зниження тарифів на воду в області не варто: чому?

. 3495

Через зростання вартості електроенергії не буде можливості знизити тарифи на воду в регіоні. Про це під час засідання обласної ради повідомив гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик.

voda 4olovik

Не зважаючи на те, що підприємство впроваджує низку заходів з модернізацій, зокрема, аби технологічно знизити тариф на воду, в реальності цього не станеться. Гендиректор каже, що зростає щороку мінімальна зарплата. Однак основна причина, як пояснює пан Ілик, зростання тарифу на електроенергію.

– Тариф на електроенергію, яку використовує “Дніпро-Кіровоград”, щороку росте на 30-40%. Наприклад, якщо цьогоріч в липні ми купували електроенергію за 2 гривні, то вже з вересня – 2,70 гривні. Тобто зросла вартість на 40%, – каже Роман Ілик. – А до кінця цього року прогноз енергетиків – вартість електроенергії зросте до 3 гривень. 

Нагадаємо, у 2019-му Роман Ілик казав, що за відсутності інфляції з 2021 року тарифи на водопостачання та водовідведення не будуть зростати, враховуючи модернізацію підприємства, що відбувається за міжнародні кредитні кошти.

– Оптимізація та реконструкція, які ми проводимо, направлені на зниження тарифу, зменшення трудовитрат. Але фактично говорити про зниження тарифу у 2022 році економічно немає підстав, – зауважив Роман Ілик.

При цьому в тарифі на воду на 2022 рік, за словами пана Ілика, заклали зменшення витрат електроенергії на близько 15% та скорочення працівників на 7-8%.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама