Суспільство

В області з’явився туристичний чат-бот (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 4290

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна презентувала туристичний чат-бот «Мандруй Кіровоградщиною», створений спільно з газетою «Кіровоградська правда».

232f7655 cb88 4aff a7f7 69c3a936188c

Як повідомляє пресслужба облдержадміністрації, проєкт створений для популяризації туризму в регіоні. Чат-бот, який функціонує для соцмереж Viber та Telegram, містить різноманітні корисні рубрики, які допоможуть гостям області, туристам, дослідникам відкрити для себе цікаві місця Кіровоградщини.

За словами директорки газети «Кіровоградська правда» Олени Сідорової, редакція видання почала мандрувати областю з початку карантину, а після відвідування десятка цікавих місць вирішила, що ці локації треба показувати людям. Відтак цікаві місця області побачили на сторінках газети та у соцмережах. Проєкт отримав гарні відгуки, тож наразі він отримав нове життя – тепер за підтримки очільниці облдержадміністрації.

photo5921467223858326650

Олена Сідорова та Марія Чорна

Для активації чат-боту необхідно скористатися смартфоном, навести камеру на QR-код, обравши соцмережу, та активізувати чат-бот.

eae4393b 2350 41d4 a0b2 1344741a907e

У ньому розміщені різноманітні цікаві рубрики: місця-привиди, загублені палаци, штольні, водяні млини, храми, водоспади, неймовірні парки, еколокації тощо. Для зручності чат-бот пропонує і туристичний путівник, завдяки якому можна збудувати маршрут з місця перебування туриста до потрібної локації.

68409d7e 88fc 4250 addb b156cca0abde

«Найголовніше те, що кожна людина, яка зайшла до чат-боту, може самостійно додати до рубрик ту локацію, яку можуть відвідати інші туристи. Я б дуже хотіла, щоб усі небайдужі, історики, працівники громад, які створили там еко-тури, гостро-тури, долучалися до чат-боту та додавали свої цікаві туристичні локації. Інформація постійно буде оновлюватися, а користувачі знатимуть про усі заходи, які будуть відбуватися у цих туристичних місцях. Таким чином ми будемо популяризувати нашу область і максимально долучати до цього кожного українця», – каже голова ОДА Марія Чорна.

За її словами, на реалізацію проєкту не витратили жодної гривні бюджетних коштів. Також у планах створення вказівників до туристичних місць області. Вже визначили, як будуть виглядати дорожні вказівники та компанія, яка запропонувала найнижчу ціну. Це також робитиметься за позабюджетні кошти власниками туристичних локацій.

 

Поширюйте

Коментуйте