Суспільство

Тепер офіційно: чим займатиметься керівник стоматполіклініки у Кропивницькому

. 8444

15 вересня відбувся конкурс на зайняття вакантної посади керівника НКП «Територіальне стоматологічне об’єднання Кропивницької міської ради».

1631862302 024

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я, згідно з рішенням конкурсної комісії, генеральним директором підприємства рекомендовано призначити Андрія Ковтонюка, який до цього тимчасово виконував обов'язки керівника закладу.

Андрію Ковтонюку 37 років. Він закінчив Дніпропетровську медичну академію, здобувши спеціальність лікаря "Лікувальна справа". Має також ступінь Вищої освіти магістр "Публічне управління та адміністрування". З 2009 по 2012 рік працював лікарем ортопедом травматологом у КЗ "Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги". З березня 2013 року по серпень 2021 року обіймав посаду завідувача поліклінічного відділення № 2. Із 3 серпня 2021 року розпорядженням міського голови був призначений тимчасово виконути обов'язки генерального директора НКП «Територіальне стоматологічне об’єднання Кропивницької міської ради».

Новий керівник закладу говорить, що найголовніше наразі налагодити роботу підприємства в умовах оновленої медичної системи країни.

"Основні мої завдання на посаді - ефективно організувати роботу закладу в плані фінансових надходжень від платних послуг, оптимізувати структуру та штати закладу, оновлювати матеріально-технічну базу, підвищувати якість та доступність стоматологічний послуг", - розповів Андрій Ковтонюк.

Нагадаємо, територіальне стоматологічне об’єднання створили з дитячої стоматполіклініки, міських стоматологічних поліклінік №1 та №2.

У липні стоматполіклініку перевіряли. Виявили, що через помилки внесення даних про обслужених пацієнтів у закладі виникла заборгованість із зарплати на 2 мільйони гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама