Суспільство

Нові проєкти: які масштабні ремонти доріг планують у Кропивницькому

 Автор: Ірина Маслюкова. 10411

Сьогодні, 20 вересня, під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович розповів про плани на наступні масштабні ремонти доріг.

34546 1200x800 2

Він доручив розпочати проєктування нових об’єктів:  

Ми відкрили рух по відремонтованій Вокзальній. Необхідно проєктувати і будувати наступні об’єкти. У нас в стратегічному плані з’єднати Балашівку з обласною лікарнею, вулицю Волкова зробити. Необхідно вулицю Руслана Слободянюка зробити до повороту в райцентри – це перший етап. Другий етап промзона, – каже Андрій Райкович.  

За його словами, 150 мільйонів гривень коштуватиме ремонт вулиці Руслана Слободянюка. Орієнтовно 100 млн грн треба на проспект Промисловий.

 – І вже зараз ми повинні брати участь у всіх конкурсах і дорожнього фонду, і Державного фонду регіонального розвитку, – доручив очільник міста. – Ми будуємо дорогу не тільки для легкового транспорту, а й для промисловості, яка розташована в зоні міста.

Також наразі проєктують дорогу з Бобринецького шляху.

Ця дорога буде вищого класу і дозволить рух великогабаритного громадського транспорту. Ми плануємо до центрально міської лікарні на Салганних Пісках відкрити маршрути тролейбусні, – додав міський голова.

Нагадаємо, до Дня міста на відремонтованій вулиці Вокзальній презентували 10 нових автобусів середньої місткості, що поїхали на Стару Балашівку, у мікрорайони Никонорівка, Кущівка та Салганні піски.  

Фото з сайту міської ради

Поширюйте

Коментуйте