Суспільство

Триває ремонт об'їзної дороги навколо Кропивницького (ФОТО)

. 1509

Одночасно ремонтують Південний обхід та ділянку М-30 Стрий - Ізварине, що співпадає з об'їзною, а також три штучні споруди, що в межах дороги.

d5

Як повідомили в службі автодоріг області, програма «Велике будівництво» відновить кільцеву дорогу навколо обласного центру.

На Південному обході триває регенерація конструктивного шару та влаштування лотків водовідведення. Також продовжуються земляні роботи на ділянках поширення.

Шляхопровід на км 708 дороги М-30: допоки цементобетон на першій плиті набирає міцності, продовжується в'язання арматури під заливання монолітним цементобетоном другої плити, яке заплановане на завтра.

Км 707-714: Робота зосереджена на влаштуванні дренажу та підсипання узбіч. Фрезерування покриття завершили.

Мости на км 714 та 718: Завершується влаштування тротуарної частини та продовжується робота на укріпленні опорних частин та конусів.

Ділянка дороги між мостами теж в роботі – завершується планування та ущільнення узбіч, встановлення бар'єрного огородження.

У службі автодоріг уточнюють, ремонт кільцевої дороги навколо Кропивницького у поточному році буде виконано не у повному обсязі, оскільки на відрізку від, так званого бобринецького кільця, до виїзду на М-30 в бік Знам'янки, ще не завершено проєктування ремонту. Ця ділянка запланована в роботу на наступний сезон.

Що стосовно ділянки від залізничного переїзду у промисловій зоні до готелю «Ліана», то роботи тут незабаром розпочнуться. До кінця року вона буде виконана у всіх шарах, – додали в САД.

d3

d1

d4

d8

d2

d6

d7

Поширюйте

Коментуйте


Реклама