Суспільство

Презентували туристичний портал Кіровоградщини

. 4197

Сьогодні в рамках інтерактивної конференції "Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту" презентували інформаційний туристичний портал Кіровоградщини.

tur

Ознайомитися з ним детально можна за посиланням https://travel.library.kr.ua/

- Територій і локацій в регіоні дуже багато, - зазначила директорка обласної бібліотеки імені Чижевського Валентина Животовська під час презентації порталу. Нагадаємо, саме на базі бібліотеки і створили туристичний портал.

Всього наразі в області понад 200 туристичних маршрутів, більше як 45 сільських садиб, 71 туристична агенція та є 5,6 тисяч об'єктів культурної спадщини.

Загалом у планах, що портал буде не сталим, а доповнюватиметься новими туристичними локаціями та маршрутами. До наповнення порталу зможе долучитися кожен охочий. Для цього треба буде написати на travel@library.kr.ua.

На порталі є карта, на якій будуть представлені туристичні об'єкти в громадах та 30 туристичних магнітів, обрані до 30-річчя Незалежності України.

При цьому під час презентації порталу зауважили, що було б добре, якби кожна територія мала б подію, яку могли б внести до туристичного порталу в рубрику "Календар подій".

Туристичний портал представлений також у фейсбуці, інстаграмі та ютюбі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама