Суспільство

Чому в Кропивницькому можуть оновити положення про громадський бюджет

. 1085

У голосуванні за проєкти громадського бюджету на 2022 рік більшість голосів набрали проєкти, які стосуються облаштування спортивних та ігрових майданчиків, закупівлю обладнання та меблів у школах та садочках.

Тому сьогодні на засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького запропонували переглянути положення громадського бюджету, аби надалі не допустити такого напливу “шкільних проєктів”.

photo5381856264457402243

– Будь ласка, подумайте, що в принципі робити з положенням Громадського бюджету, бо в тому вигляді, в якому він працює – не зовсім якісне, – звернувся головуючий засідання, заступник міського голови Михайло Бєжан. – У нас кількість людей, які голосують, думаю, з кожним роком буде зменшуватися. В основному голосують батьки учнів і якщо якесь ОСББ захоче взяти участь у голосуванні, то в принципі у нього немає шансів. 

З варіантів попередньо озвучених на засіданні: або розділити на сфери проєкти, або встановити обмеження на реалізацію саме шкільних проєктів.  

Тобто найближчим часом мають надати пропозиції з приводу оновлення положення про громадський бюджет міста. 

Зауважимо, що в положенні про громадський бюджет Кропивницького на 2021 рік прибрали категорію великих проєктів, а залишили лише малі й соціальні.

Нагадаємо, уже другий рік поспіль голосування за проєкти громадського бюджету через карантинні обмеження відбувається онлайн. За проєкти громадського бюджету-2022 проголосували майже 15 тисяч.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама