Суспільство

У Смоліно за 20 мільйонів планують відремонтувати школу

 Автор: Ірина Маслюкова. 1062

Проєкт Смолінської громади став одним з переможців конкурсу інвестиційних проєктів Державного фонду регіонального розвитку, повідомили на фейсбук-сторінці селищної ради.

244450123 952136655379350 3070509106705299007 n

У липні тривав конкурс інвестиційних проєктів для фінансування коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. На цей конкурс від Смолінської громади подали три проєкти загальною вартістю близько 50 мільйонів гривень.

У селищній раді уточнюють, за попередніми даними проєкт «Капітальний ремонт будівлі головного корпусу Смолінського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія-позашкільний навчальний заклад» (із застосуванням енергоефективних рішень) по вул. Казакова, 42 – став одним із переможців цього конкурсу.

Вартість проєкту понад 20 мільйонів гривень, з передбаченим співфінансуванням з місцевого бюджету понад 3 мільйони гривень.

В результаті реалізації проєкту впровадять енергоефективні технології, які забезпечать ефективне збереження тепла в приміщеннях, покращать умови для навчання і виховання учнів, а також допоможуть зміцнити матеріально-технічну базу закладу та стануть одним із заходів щодо попередження захворюваності, підвищення безпеки життєдіяльності дітей та педагогів, техперсоналу, дозволить економити споживання енергоресурсу, – йдеться в повідомленні.

Наразі чекають остаточного затвердження списків переможців засіданням комісії ДФРР.

 

Поширюйте

Коментуйте