Суспільство

Через ціну на газ у Кропивницькому поменшало маршруток і очікують нові тарифи

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6078

Через різке збільшення вартості газу у Кропивницькому 56 маршруток відмовились виходити на маршрут.

marshrutka

Пресслужба міськради оприлюднила пояснення начальника управління транспорту та зв'язку міської ради Віктора Житника.

- Від 1-го жовтня в Україні різко подорожчав природній газ, який використовують наші перевізники в якості моторного пального. Вартість за кубометр газу зросла із 14 грн до 34 грн, у той час, як у структурі тарифу із березня 2021 року закладена ціна пального - 7 грн/куб. м. Це й вплинуло на те, що певна частина транспортних засобів не вийшли на маршрути.

За словами Віктора Житника, перевізники вже подали уточнені розрахунки вартості проїзду. У них пропонований тариф 10 грн за одну поїздку базується на ціні газу - 20 грн, але аж ніяк не 34 грн. Тому посадовиць не виключає такого розвитку подій, що перевізники пропонуватимуть тарифи на перевезення вищими, ніж 10 грн.

- Комунальне підприємство “Електротранс” у ситуації, що склалася бере на себе основне навантаження перевезень і готове до посилення пасажиропотоку, тому кропивничанам сьогодні варто більше розраховувати саме на комунальний транспорт.

Варто зазначити, що станом на 4 жовтня, газ авто­мобільний на АЗС «ОККО» коштує 18,49.

Нагадаємо, тариф на проїзд у комунальному транспорті зріс у серпні і може подорожчати ще на 2 гривні, а з 3 жовтня для пенсіонерів обмежили час, коли доступний пільговий проїзд.

 

Поширюйте

Коментуйте