Суспільство

Лісівники області запрошують охочих долучитись до висадки дерев

 Автор: Валерія Жовтун. 1509

У Кіровоградській області в рамках регіональної екологічної програми «Ліси Кіровоградщини» за три роки планують висадити 5,5 млн дерев на площі 1,2 тис. гектарів. До висадки може долучитися кожен охочий.

vusadka derev

Про це йдеться на сайті обласного управління лісового та мисливського господарства.

У рамках «Створюємо ліси разом», яка триватиме протягом жовтня-листопада, висаджуватимуть одно- і дворічні сіянці деревних та чагарникових порід. Це будуть такі породи: дуб звичайний, сосна звичайна, сосна кримська, ялина європейська, ясен звичайний, липа дрібнолиста, клен гостролистий, клен-явір та інші.

В рамках акції на деяких ділянках відбуватиметься організована осіння висадка дерев. Серед учасників найбільше буде учнів шкільних лісництв. Запрошені також представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, територіальні громади, представників громадських організацій, освітніх установ, представників ЗМІ долучитися до посадки лісу та до озеленення територій навчальних закладів, соціальних об’єктів, прибудинкових територій, а також до створення парків, алей, скверів. Посадковий матеріал надають лісгоспи.

Створення лісу в рамках обласного заходу відбуватиметься на базі Бірківського лісництва ДП «Олександрівський лісгосп» 8 жовтня. 

До речі, за допомогою сайту zelenakraina.gov.ua, будь-хто зможе долучитися до масштабної екоініціативи й висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безплатно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.

Також на цьому сайті кожен охочий зможе простежити хід висадки лісу по окремих регіонах, зокрема, на Кіровоградщині.

 

Поширюйте

Коментуйте