Суспільство

Колишнього керівника кар’єру судитимуть за незаконне видобування на 33 мільйони

 Автор: Ірина Маслюкова. 2522

На Кіровоградщині завершили досудове розслідування за обвинуваченням колишнього директора товариства з обмеженою відповідальністю у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

gneis

Гнейс – зерниста метаморфічна гірська порода.

Як повідомили в пресслужбі прокуратури, за даними досудового розслідування, обвинувачений видобував корисні копалини загальнодержавного значення – гнейсів. Проводив буровибухові роботи у період зупинення дії спеціального дозволу.  

Зокрема, він подав заявку на проведення вибухових робіт до підрядної організації та не проінформував останню про незаконність такої діяльності. Таким чином, на кар’єрі незаконно видобули корисних копалин на загальну суму понад  33 млн  грн, – йдеться в повідомленні.

Наразі  обвинувальний акт скерували на розгляд суду. У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання від 5 до 8 років ув’язнення.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть в суді.

 

Поширюйте

Коментуйте